Začetek treningov v novi sezoni 2019-2020

Spoštovani člani in članice,

 Z začetkom septembra začnejo ponovno potekati programi, ki jih organiziramo v sklopu našega kluba. Programi začnejo potekati po urniku po spodaj navedenih datumih.

 

Idrija (karate za otroke, mladostnike in odrasle, kick boks): 3.9. po urniku

Cerkno (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 4.9. po urniku

Sp. Idrija (karate za otroke in mladostnike): 5.9. po urniku

Žiri (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 4.9. po urniku

Črni Vrh, (karate za otroke in mladostnike): 6.9. po urniku

Ljubljana (karate za otroke in mladostnike): 4.9. po urniku

Logatec (karate za otroke, mladostnike): 10.9. po urniku

Idrija (Taijiquan in funkcionalna vadba za odrasle): 23.9. po urniku

 

Povezave do urnikov po krajih vadbe:

Urnik Idrija: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-idrija/

Urnik Spodnja Idrija: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-spodnja-idrija/

Urnik Črni Vrh: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-crni-vrh/

Urnik Žiri: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-ziri/

Urnik Cerkno: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-cerkno/

Urnik Ljubljana: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-ljubljana/

Urnik Logatec: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-logatec/

 

Prosimo, bodite pozorni, saj smo nekatere skupine (zaradi združevanja skupin in reorganizacije članov skupin) nekoliko spremenili oz. jih preimenovali! Dobro poglejte, v katero skupino spadate, da si pogledate ustrezen urnik.

V primeru, da vam urnik ne odgovarja ali bi radi sodelovali v drugi skupini, se lahko dogovorite za spremembo.

 POMEMBNO:

Če vadbe ne želite več obiskovati, nam prosim vaš izpis čim prej javite na e-mail naslov: info@premik.si .

 

 SKUPINE 2019-2020:

NADALJEVALNA IDRIJA

  1. Sofia Skvarča Mohorič
  2. Tita Ličen
  3. Tomo Kerček
  4. Vito Turk
  5. Val Pelhan
  6. Samo Kotur
  7. Tjaš Lapajne
  8. Filip Grahelj
  9. Julija Herega
  10. Jaka Volarič
  11. Aljoša Bačnar Tušar

 

NADALJEVALNA/TEKMOVALNA 5

  1. Dilajla Ćehić
  2. Dina Zečiri
  3. Eldin Sabljaković
  4. Gal Gruden
  5. Nal Kržišnik
  6. Anže Albreht Eržen
  7. Neo Primožič
  8. Sofija Brelih
  9. Tej Gosler
  10. Tilen Jurjavčič
  11. Vida Zupančič

 

NADALJEVALNA/TEKMOVALNA 4

  1. Vid Šegina
  2. Tibor Ogrič
  3. Janez Zabukovec
  4. Alja Franzini
  5. Zoja Kacin
  6. Rok Florjančič
  7. Vital Bizjak
  8. Miha Logar
  9. Maj Pivk
  10. Metka Mrak
  11. Petja Šabec Rupnik
  12. Tijan Bašelj
  13. Admin Hozdić

 

TEKMOVALNA 3

  1. Lan Kržišnik
  2. Voranc Lapajne
  3. Vasja Bizjak
  4. Zoran Bubalo
  5. Marc Permozer
  6. Val Sedej
  7. Mark Bačnar
  8. Edmir Rizvić
  9. Emel Selimbašič

 

TEKMOVALNA 2

  1. Lena Kleindienst
  2. Filip Kacin
  3. Din Muhić
  4. Jure Florjančič
  5. Drejc Boškovič
  6. Manca Strel
  7. Neža Strel
  8. Julija Seljak
  9. Beno Božič
  10. Linda Božič
  11. Lenart Boškovič
  12. Aljaž Kos
  13. Oliver Svit Cigale
  14. Tea Logar
  15. Lana Mohorič
  16. Sofija Carli

 

TEKMOVALNA 1

  1. Gal Kržišnik
  2. Maruša Sara Carli
  3. Hana Pavšič
  4. Ajda Štucin
  5. Tit Primožič
  6. Tjaž Oblak
  7. Petra Zajc
  8. Benjamin Bajuk
  9. Ajdin Muhić
  10. Eva Bajuk
  11. David Vončina
  12. Alja Vita Kržišnik
  13. Cene Božič
  14. Andraž Sedej
  15. Jurij Erznožnik
  16. Gaja Humar
  17. Luka Mlakar
  18. Mark Filipič

 

ZAČETNO-NADALJEVALNA SPODNJA IDRIJA

  1. Kris Medved
  2. Maks Prezelj
  3. Aleks Gnezda
  4. Mark Mlinar
  5. Antonio Veljanoski
  6. Žan Sotlar
  7. Juš Kosmač

 

NADALJEVALNA SPODNJA IDRIJA

  1. Taja Alič
  2. Anže Svetik
  3. Nejc Rekajne Felc
  4. Nika Jeram
  5. Peter Brus
  6. Sid Mlinar
  7. Tim Čibej
  8. Tina Krapež
  9. Tjaž Pelhan
  10. Val Leban
  11. Tibor Carli
  12. Mark Habe

 

TEKMOVALNA SPODNJA IDRIJA

  1. Žan Balažic
  2. Tijan Čuk
  3. Danijel Čuk
  4. Nika Mlakar
  5. Aljaž Bončina
  6. Manca Rekajne Felc
  7. Lovro Gnezda
  8. Taš Seljak
  9. Maj Carl
  10. Žan Brelih

 

NADALJEVALNA ČRNI VRH

  1. Elija Živković
  2. Ema Brajer
  3. Emili Rupnik
  4. Ivano Barič
  5. Neli Čuk
  6. Leon Žakelj
  7. Fran Krajnik
  8. Ožbej Lampe
  9. Nuša Čuk
  10. Urban Fajdiga

 

TEKMOVALNA ČRNI VRH

  1. Mirjam Krevs
  2. Martin Fajdiga
  3. Mark Krajnik
  4. Urban Lampe
  5. Jonatan Čuk
  6. Veronika Fajdiga
  7. Marija Rudolf
  8. Onja Habe
  9. Zala Krajnik
  10. Karin Jeretič Žgavec

 

NADALJEVALNA ŽIRI

  1. Jurij Gluhodedov
  2. Neža Sedej
  3. Nika Oblak
  4. Tinkara Vidmar
  5. Brin Novak
  6. Matic Podobnik
  7. Nina Mazzini

 

TEKMOVALNA ŽIRI

  1. Eva Bajuk
  2. Mija Novak
  3. Andraž Sedej
  4. Ema Paternoster
  5. Dian Logar
  6. Luka Perič
  7. Jurij Erznožnik
  8. Nana Zupančič
  9. Lana Vrhovec
  10. Lia Krvina
  11. Jaka Oblak
  12. Maruška Demšar

 

NADALJEVALNA 2 CERKNO

  1. Anže Rejc
  2. Gašper Kacin
  3. Andraž Razpet
  4. Marcel Močnik
  5. Tibor Kranjc

 

NADALJEVALNA 1 CERKNO

  1. Julija Bizjak
  2. Mark Razpet
  3. Mark Serjun
  4. Polonca Bašelj
  5. Urban Ladiha
  6. Ambrož Trpin
  7. Tai Ozebek
  8. Kevin Kerčmar
  9. Brina Grudnik
  10. Klemen Feltrin

 

ODRASLI CERKNO

  1. Jan Hojak
  2. Timon Venko
  3. Anton Groblar
  4. Martin Raspet
  5. Gregor Grudnik
  6. Zoran Štucin

 

NADALJEVALNA LOGATEC

  1. Žan Lapajne
  2. David Ivanič
  3. Lara Armentano
  4. Enej Grošić Šen
  5. Oskar Poljanšek
  6. Matic Istenič
  7. Aidan Lozić
  8. Isa Lozić
  9. Bine Škoberne

 

NADALJEVALNO – TEKMOVALNA LOGATEC

  1. Alek Tuljak
  2. Lenart Kogej
  3. Jaka Kogej
  4. Luka Sever Sakelšek
  5. Zoja Sever Sakelšek
  6. Tian Lipovec

 

NADALJEVALNA 2 LJUBLJANA

  1. Niko Srebrnič
  2. Maxim Laurence
  3. Tom Laurence
  4. Sofija Trošt
  5. Borivoj Bor Ljujić Petrovčič
  6. Marko Ljujić Petrovčič
  7. Nika Dolenšek
  8. Quentin Jakob
  9. Luka Jolić
  10. Luka Mark Ferlič
  11. Ajda Krapež Može
  12. Leonardo di Mucci

 

NADALJEVALNA 1 LJUBLJANA

  1. Aljaž Dekleva
  2. Nik Ljubek
  3. Val Peter Cocej
  4. Tim Dolenšek
  5. Janž Maksim Ulčar
  6. Ajda Katarina Ulčar
  7. Jaka Lajovic
  8. Aiša Murić
  9. Trina Kopač
  10. Lorena Svilar
  11. Luka Ogrinc Konda
  12. Ažbe Korenčan
  13. Maksym Syrotiuk
  14. Miha Ručman
  15. Daniel Kobzev

 

KICKBOKS

  1. Janoš Lampe
  2. Bruno Vehar
  3. Urh Černilogar
  4. Anej Papotnik
  5. Martin Mohorič
  6. Andraž Rupnik
  7. Gal Primožič
  8. Dražen Teskač