Začetek treningov v šolskem letu 2020-2021

Spoštovani člani in članice,

 

Z začetkom septembra začnejo ponovno potekati programi, ki jih organiziramo v sklopu našega kluba.

 

POMEMBNO:

Če vadbe ne želite več obiskovati, nam prosim vaš izpis čim prej javite na e-mail naslov: info@premik.si .

 

Programi začnejo potekati po urniku od spodaj navedenega datuma dalje.

 

Idrija (karate za otroke, mladostnike in odrasle, kickboks): 2.9. po urniku

Idrija (karate za odrasle): 7.9. po urniku

Cerkno (karate za otroke, mladostnike in odrasle): 4.9. po urniku

Sp. Idrija (karate za otroke in mladostnike): 3.9. po urniku

Žiri (karate za otroke, mladostnike in odrasle, kickboks): 2.9. po urniku

Črni Vrh, (karate za otroke in mladostnike): 4.9. po urniku

Ljubljana (karate za otroke in mladostnike): 2.9. po urniku

Logatec (karate za otroke, mladostnike): 8.9. po urniku

 

Povezave do urnikov po krajih vadbe:

 

Urnik Idrija: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-idrija/

Urnik Spodnja Idrija: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-spodnja-idrija/

Urnik Črni Vrh: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-crni-vrh/

Urnik Žiri: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-ziri/

Urnik Cerkno: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-cerkno/

Urnik Ljubljana: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-ljubljana/

Urnik Logatec: https://www.karate-institute.org/karate-institute/urniki/urnik-logatec/

 

Vse ostale informacije si lahko pogledate tudi na naši spletni strani www.karate-institute.org .

 

O začetku akrobatike in razdelitve v skupine boste dobili posebna obvestila.

 

Razdelitev v skupine je objavljena tudi na naši spletni strani. V kolikor se v skupini ne najdete, nam to sporočite na e-naslov info@premik.si in se kar priključite lanski skupini.

 

Prosimo, bodite pozorni, saj smo nekatere skupine (zaradi združevanja skupin in reorganizacije članov skupin) nekoliko spremenili oz. jih preimenovali! Dobro poglejte, v katero skupino spadate, da si pogledate ustrezen urnik.

V primeru, da vam urnik ne odgovarja ali bi radi sodelovali v drugi skupini, se lahko dogovorite za spremembo.

 

SKUPINE 2020-2021:

NADALJEVALNA IDRIJA
1. Aljaž Albreht Eržen
2. Tarin Bajc
3. Pegam Gantar
4. Mia Jahn
5. Tina Novak
6. Brina Franzini
7. Drejc Klemenčič
8. Zarja Jurman
9. Žiga Vončina
10. Katja Zupančič
11. Ema Nina Kacin
12. Goran Brelih
13. Samo Kotur
14. Vito Turk
15. Aljoša Bačnar Tušar
16. Filip Grahelj
17. Jaka Volarič
18. Tjaš Lapajne
NADALJEVALNA/TEKMOVALNA 5 IDRIJA
1. Dilajla Ćehić
2. Dina Zečiri
3. Eldin Sabljaković
4. Gal Gruden
5. Nal Kržišnik
6. Anže Albreht Eržen
7. Neo Primožič
8. Sofija Brelih
9. Tilen Jurjavčič
10. Vida Zupančič
11. Agata Drev
12. Sofia Skvarča Mohorič
13. Tita Ličen
14. Val Pelhan
TEKMOVALNA/NADALJEVALNA 4
1. Vid Šegina
2. Tibor Ogrič
3. Alja Franzini
4. Zoja Kacin
5. Rok Florjančič
6. Vital Bizjak
7. Miha Logar
8. Maj Pivk
9. Metka Mrak
10. Tijan Bašelj
11. Admin Hozdić
12. Tibor Carli
TEKMOVALNA 3
1. Voranc Lapajne
2. Vasja Bizjak
3. Zoran Bubalo
4. Marc Permozer
5. Val Sedej
6. Emel Selimbašič
7. Nik Jezeršek
8. Gorazd Mohorič
TEKMOVALNA 2
1. Lena Kleindiest
2. Filip Kacin
3. Din Muhić
4. Jure Florjančič
5. Drejc Boškovič
6. Manca Strel
7. Neža Strel
8. Aljaž Kos
9. Oliver Svit Cigale
10. Julija Seljak
11. Tea Logar
12. Sofija Carli
TEKMOVALNA 1
1. Maruša Sara Carli
2. Hana Pavšič
3. Ajda Štucin
4. Tjaž Oblak
5. Ajdin Muhič
6. Alja Vita Kržišnik
7. Cene Božič
8. Gaja Humar
9. Luka Mlakar
10. Mark Filipič
11. Lan Kržišnik
12. Beno Božič
ZAČETNO-NADALJEVALNA ČRNI VRH
1. Matevž Prebil
2. Andraž Čuk
3. Aljaž Čuk
4. Katarina Šemrl
5. Iza Krajnik
6. Ambrož Habe
7. Luka Zajec
8. Tilen Rupnik
9. Elena Rupnik
10. Adam Rupnik
NADALJEVALNA ČRNI VRH
1. Elija Živković
2. Ema Brajer
3. Emili Rupnik
4. Fran Tominec
5. Ivano Barić
6. Neli Čuk
7. Fran Krajnik
8. Ožbej Lampe
9. Nuša Čuk
10. Urban Fajdiga
TEKMOVALNA ČRNI VRH
1. Mirjam Krevs
2. Martin Fajdiga
3. Mark Krajnik
4. Urban Lampe
5. Jonatan Čuk
6. Veronika Fajdiga
7. Marija Rudolf
8. Onja Habe
9. Zala Krajnik
10. Karin Jeretič Žgavec
ZAČETNO-NADALJEVALNA LOGATEC
1. David Ivanič
2. Enej Grošić Šen
3. Oskar Poljanšek
4. Matic Istenič
5. Mateo Vonić
6. Urban Žgavec
7. Simon Širca
8. Jernej Širca
9. Julijan Kalšek Kozjek
10. Amar Hadžić
11. Urban Uršič
12. Bine Levac
13. Gabrijel Bohar
NADALJEVALNA LOGATEC
1. Alek Tuljak
2. Lenart Kogej
3. Jaka Kogej
4. Luka Sever Sakelšek
5. Zoja Sever Sakelšek
6. Tian Lipovec
7. Aidan Lozić
8. Isa Lozić
9. Žan Lapajne

 

ZAČETNO-NADALJEVALNA SPODNJA IDRIJA
1. Rene Erjavec
2. Vito Demšar
3. Cene Brence
4. Martin Pavšič
5. Tine Pelhan
NADALJEVALNA SP.IDRIJA
1. Anže Svetik
2. Tim Čibej
3. Tina Krapež
4. Tjaš Pelhan
5. Tibor Carli
6. Maks Prezelj
7. Aleks Gnezda
8. Kris Medved
9. Mark Mlinar
10. Antonio Veljanoski
11. Žana Pavšič
TEKMOVALNA, SPODNJA IDRIJA
1. Žan Balažic
2. Danijel Čuk
3. Nika Mlakar
4. Aljaž Bončina
5. Maj Carl
6. Taja Alič
7. Nika Jeram
8. Val Leban
ŽIRI ZAČETNO-NADALJEVALNA
1. Adam Kurnik
2. Maximilian Modic
3. Lukas Mlakar
4. Tina Oblak
5. Neca Smerkolj Mrak
ŽIRI NADALJEVALNA
1. Jurij Gluhodedov
2. Neža Sedej
3. Nika Oblak
4. Matic Podobnik
5. Nina Mazzini
6. Marcel Kokelj
TEKMOVALNA ŽIRI
1. Lana Vrhovec
2. Lia Krvina
3. Jaka Oblak
4. Maruška Demšar
5. Eva Bajuk
6. Mija Novak
7. Andraž Sedej
8. Ema Paternoster
9. Dian Logar
10. Luka Perič
11. Jurij Erznožnik
12. Nana Zupančič
ZAČETNO-NADALJEVALNA 2 CERKNO
1. Tibor Kranjc
2. Gašper Kacin
3. Andraž Razpet
4. Marcel Močnik
5. Alexei Tavčar
6. Alvin Snekvik
7. Gašper Božič Lapanja
NADALJEVALNA 1 CERKNO
1. Julija Bizjak
2. Mark Razpet
3. Mark Serjun
4. Polonca Bašelj
5. Urban Ladiha
6. Ambrož Trpin
7. Tai Ozebek
8. Kevin Kerčmar
9. Brina Grudnik
10. Klemen Feltrin
Ljubljana, NADALJEVALNA 1 – najstarejši
1. Aljaž Dekleva
2. Nik Ljubek
3. Val Peter Cocej
4. Tim Dolenšek
5. Jaka Lajovic
6. Lorena Svilar
7. Luka Ogrinc Konda
8. Ažbe Korenčan
9. Maksym Syrotiuk
10. Miha Ručman
11. Trina Kopač
Ljubljana, NADALJEVALNA 2
1. Maxim Laurence
2. Tom Laurence
3. Nika Dolenšek
4. Luka Mark Ferlič
5. Ajda Krapež Može
6. Leonardo Di Mucci
Ljubljana, ZAČETNO-NADALJEVALNA
1. Jon Haramina
2. Urban Lužar Superina
3. Katarina Skvarča
4. Ella McKenzie
5. Mila Korenčan
6. Luka Jolić
7. Živa Ogrinc Konda
RAKITNA
1. Neli Košir
2. Ajda Šuker
3. Žiga Križnar Kovačič
4. Tajda Vehar
5. Mak Volk
6. Oskar Trtnik
7. Val Klopčič

 

Datumi vpisov v naše programe za šolsko leto 2020/2021:

 

PROGRAMI KARATEJA IN AKROBATIKE za otroke in mladostnike

Karate za otroke in mladostnike:
Idrija: mala telovadnica ŠRC, 7. 9. , 14. 9. in 21. 9. 2020 ob 16:30
Sp. Idrija: mala telovadnica OŠ, 8. 9. , 15. 9. in 22. 9. 2020 ob 15:30
Črni Vrh: OŠ – velika telovadnica, 9. 9. in 16. 9. in 23. 9. 2020 ob 15:00
Cerkno: OŠ – mala telovadnica, 9. 9., 16. 9. in 23. 9. 2020 ob 17:00
Žiri: Športna dvorana Žiri, 7. 9. , 14. 9. in 22. 9. 2020 ob 16.00

Logatec: Športna dvorna Zapolje, 15. 9., 22. 9. in 29. 9. 2020 ob 17:00

Ljubljana: Center Premik, Neubergerjeva 9, 9. 9., 16. 9. in 23. 9. 2020 ob 17:00

Rakitna: Pred OŠ Rakitna, 15. 9., 22. 9. in 29. 9. 2020 ob 17:00

 

Akrobatika:

Prijave za vadbo v Sp. Idriji  potekajo  do 20. 9. na elektronski naslov vesna.rebec@e-trading.si.

 

PROGRAMI KARATEJA, TAIJIQUANA in KICKBOKSA za mladostnike in odrasle

Karate za odrasle:
Idrija: mala telovadnica ŠRC, 21. 9. in 28. 9. 2020 ob 19:30

Žiri: Kletni prostori IKA, 15. 9. in 22. 9. 2020 ob 19:00

Cerkno: OŠ – mala telovadnica, 21. 9. in 28. 9. 2020 ob 18:00

Ljubljana: Center Premik, 16. 9. in 23. 9. 2020 ob 20:30
Tai ji Quan:
Idrija: mala telovadnica ŠRC, 21. 9. in 28. 9. 2020 ob 20:30

Kickboks:
Idrija: mala telovadnica ŠRC, 8. 9.,  15. 9. in 22. 9. 2020 ob 19:00

Žiri: Kletni prostori IKA, 7. 9., 14. 9. in 21. 9. 2020 ob 19:00