Aktivnosti v klubu do konca šolskega leta

Spoštovani člani,

veseli smo, da se življenje počasi vrača v ustaljene tirnice in lahko vadbo ponovno izvajamo v živo ter da se nam je pridružila že večina članov. Še posebej moramo pohvaliti vse otroke, mladostnike in odrasle, ki so v času karantene redno vadili preko Skypa in spletne učilnice v aplikaciji Moje spretnosti.  Da bi leto zaključili čim bolj normalno, smo se v Karate inštitutu odločili, da bomo do zaključka šolskega leta poskušali izpolniti večino ciljev, ki smo si jih zadali za letošnjo sezono. Treningi bodo potekali po priloženih urnikih, ki veljajo od sredine maja.

V juniju bomo v sklopu rednih treningov izpeljali naslednje aktivnosti:

–          redno letno testiranje gibalnih sposobnosti,

–          izpite za pasove,

–          zmajčkovo tekmovanje (tekmovanje se bo izvedlo na treningih, končni rezultati bodo znani, ko bodo vse skupine zaključile s tekmovanjem)

–          izpiti in zmajčkovo tekmovanje se bosta izvedla istočasno in bosta potekala (urnike posameznik skupin bomo poslali naknadno):

  • Idrija  15.6.
  • Sp. Idrija 16.6.
  • Logatec 16.6.
  • Črni Vrh 17.6.
  • Ljubljana 17.6.
  • Žiri 18.6.
  • Cerkno 19.6.

–          zaključek sezone in podelitev kartic za Album zmajski bojevnik na zadnjem treningu po posameznih skupinah,  med 22. in 24. 6..

Vse rezultate dejavnosti boste starši lahko spremljali preko aplikacije MOJE SPRETNOSTI.  V primeru, da si boste lahko izpite in zmajčkovo tekmovanje ogledali, vas bomo obvestili.

Trenerska ekipa

 

Urniki:

 

IDRIJA:

Urnik PON TOR SRE ČET PET
15:30 Začetna in nadaljevalna  Idrija  Začetna in nadaljevalna  Idrija 

 

16:30 Nadaljevalno-tekmovalna 5  Idrija Tekmovalna 4  Nadaljevalno-tekmovalna 5 

 

Idrija Tekmovalna 4 
17:30 Tekmovalna 3  Idrija Tekmovalna 2 

 

Tekmovalna 3 

 

18:00 Tekmovalna izbor mlajši  Tekmovalna izbor mlajši 
18:30 Idrija Tekmovalna 2  Idrija Tekmovalna 1do 20:30

 

19:00 Tekmovalna izbor starejši  Tekmovalna starejšido 20:30 Tekmovalna izbor starejši 
19:30 Tekmovalna 1 
20:00 Kickbox Idrija 1do 21:30

 

Kickbox Idrija 1do 21:30

 

20:30 Odrasli karatedo 21:30

 

SPODNJA IDRIJA:

Urnik PON TOR SRE ČET PET
15:00do

15:45

Začetno-nadaljevalna Sp. Idrija Začetno-nadaljevalna Sp. Idrija 
16:00do 16:50 Nadaljevalna Sp. Idrija  Nadaljevalna Sp. Idrija 
17:00do

17.50

Tekmovalna Sp. Idrija  Tekmovalna Sp. Idrija 

 

ČRNI VRH:

Urnik PON TOR SRE ČET PET
15:00 Črni Vrh začetna in nadaljevalna Črni Vrh začetna in nadaljevalna 
16:00 Črni Vrh tekmovalna 

 

Črni Vrh tekmovalna 

 

 

ŽIRI:

Urnik PON – IKA TOR – IKA SRE – IKA ČET – IKA PET
16:00do

16:45

Začetna Žiri  Začetna Žiri 
17:00do 17:50 Nadaljevalna Žiri  Nadaljevalna Žiri 
18:00do

18:50

Tekmovalna Žiri  Tekmovalna Žiri 
19:00do

20:30

Kickboks  Kickboks
19:30do

21:00

Odrasli Odrasli
20:30do

22:00

Kickboks

 

LOGATEC:

Urnik PON TOR – Zapolje SRE ČET PET – Narodni dom
15:00 Začetno-nadaljevalna Logatec 
16:00 Začetno-nadaljevalna Logatec  Nadaljevalna Logatec
18:00 Nadaljevalna Logatec 

URNIKE ZA CERKNO IN LJUBLJANO DODAMO V NAJKRAJŠEM MOŽNEM ČASU.